Aktuality

16.3.2020  Provoz SEP system

Z důvodu nařízení vlády prodejna uzavřena. Prodej eshopu nepřerušen, dodávky zboží přes PPL. Na doporučení přepravní společnosti preferujeme platbu  kartou přes platební bránu nebo převodním příkazem. Osobní odběr je také možný po předchozí domluvě.


15.8.2019  Nové stránky včetně e-shopu

Vítejte na nových stránkách fy SEP system s.r.o.

Pokud jste měli na starých stránkách zřízený zákaznický účet, najdete jej i v novém e-shopu. Jen si musíte resetovat heslo.  Obnova hesla zde.


15.7.2019  Konec platnosti pokladního certifikátu

Vydané pokladní osobní certikáty mají platnost 3 roky. Pokud jste si tedy například zřizovali pokladní certifikát v posledním čtvrtletí roku 2016, bude jeho platnost končit v posledním čtvrtletí 2019 apod. Po vypršení platnosti certifikátu nebude systém evidence tržeb přijímat datové zprávy podepsané neplatným certifikátem. Pokud si tedy pokladní certifikát ve svém pokladním zařízení nevyměníte včas za nový, nebudou po vypršení platnosti certifikátu vaše tržby zaevidovány.

Více informací naleznete zde.


15.7.2019  Změna zákonu o DPH

Novela zákona platí s účinností od 1.4.2019 a mění způsob výpočtu DPH a zaokrouhlování u pokladnen. Tyto změny se dotýkají nejen plátců DPH, ale také údajů odesílaných na portál EET. Pro přechod na nový výpočet byla stanovená zákonná lhůta 6 měsíců. Změna se týká všech zákazníků.

Více informací naleznete zde.

Obnova hesla


Powered by Froala Editor